Autel Robotics Evo II Dual

640×512’ye kadar termal çözünürlük ve 8k sensörlü EVO 2, bir işgücü haline gelir. İlk yanıt verenler, yükleniciler ve işletme sahipleri nihayet onlara istedikleri verileri veren kompakt ve taşınabilir bir araca sahiptir.

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. güvencesiyle 2 yıl garantilidir.

Stok kodu: 102000203 Kategoriler: Etiketler: Product ID: 251

Açıklama

Autel Robotics Evo II Dual

HDR Video

ENGELDEN KAÇINMA

9 KM (FCC)
5 KM (CE)

48 MP

LCD EKRAN

40 DAKİKA

Batarya Ömrü

Autel Robotics Evo II Dual standart olarak 7100mAh şarj edilebilir bir pil ile birlikte gelir. İleriye doğru hareket halindeyken 40 dakikaya ve uçuş sırasında 35 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar. EVO II ayrıca, yüksek hızlı manevralarda veya sert inişlerde pil fırlamasına karşı korumak için patentli Battlock sistemimizi kullanır.

Autel Robotics Evo II Batarya

Genişletişilmiş Menzil

Dronunuzu 9km’ye kadar kontrol edin. Tüm kullanıcıların bu kadar uzaklara seyahat etmesi gerekmez. Ancak daha uzun bir menzil, aynı zamanda kalabalık kentsel ortamlarda ve ağaçların sık olduğu ormanlarda bağlı kalmanızı sağlayan daha güçlü bir sinyal anlamına gelir.

Autl Robotics Evo II Batarya

Engelden Kaçınma

Çift çekirdekli işlemci ve Al makine öğrenimi tarafından kontrol edilen 12 bilgisayar görme sensörü, çok yönlü koruma sağlar. Potansiyel tehlikeleri 30 metreye kadar uzakta tespit etmeye başlayın ve bir çarpışmadan kaçınmak için EVO II’nin drone hızını doğru bir şekilde kontrol etmesine izin verin. Ya da kaçınmayı kapalı bırakın ve radar özelliğini kullanarak pilota tam kontrol altındayken çevre hakkında daha fazla bilgi verin.

Autl Robotics Evo II Batarya

Sizi güvende tutan aynı 12 bilgisayar görüş sensörünü kullanarak EVO II, engellerden kaçınırken her yöne doğru hareket edebilir. Drone’u istediğiniz gibi kontrol etme esnekliği sağlarken, bir düğmeye dokunarak hava filmi ekibini açma seçeneği sunar.