Autel Robotics Evo Nano+ Premium Bundle (Gray)

Fotoğraf Meraklılarının
Ultra Hafif Yol Arkadaşı.

 

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. güvencesiyle 2 yıl garantilidir.

Kategoriler: Product ID: 799

Açıklama

Autel Robotics Evo Nano+ Premium Bundle

HDR Video

ENGELDEN KAÇINMA

5 KM (CE)

50 MP

YENİ NESİL KUMANDA

28 DAKİKA

Süper Keskin ve Pürüssüz

EVO Nano+, 50 MP fotoğraf kapasiteli 1/1,28 inç (0,8 inç) CMOS sensörle donatılmıştır.f/1,9’luk geniş bir diyaframa sahip bir RYYB renk filtresi dizisi tasarımı, üstün yetenekler ve düşük ışık koşullarında bile zahmetsizce kaliteli görüntüler üretme gücü
sunar. PDAF + CDAF Autofocus sistemi ile hızlı hareket eden nesneleri inanılmaz bir hassasiyetle takip edin; Farklı pozlamalarda birkaç fotoğrafı hızla çeken ve böylece post prodüksiyonda birleştirilebilmeleri için HDR modunu kullanarak, aydınlatma koşulları ne kadar uygunsuz olursa olsun, zengin ayrıntıları yakalayın.

Ultra Geniş Açı Engelden Kaçınma

EVO Nano serisi, kendi boyutunda gelişmiş bir engellerden kaçınma sistemi sunan ilk ve tek drone serisidir. Bu da onu çarpışmalardan kaçınmak ve drone`larının ömrünü korumak isteyen kullanıcılar için bariz bir seçim haline getirir. Drone`un önündeki, arkasındaki ve altındaki engelleri algılamasını sağlayan üç yönlü görüş sensörleri ile Nano+, çarpışmaları önlemek için kolayca fren yapabilir.

Dynamic Track 2.1: Geliştirilmiş Nesne Takibi

Lite’ınız ile herhangi bir kişiyi, hayvanı veya aracı otomatik olarak
takip edin, böylece Lite’ınız sinematik tarafı ele alırken siz
etkinliklerinize odaklanabilirsiniz.

SoundRecord: Hayata Dönük Videolar

Akıllı telefon aracılığıyla yerdeki sesleri ve ortam seslerini kaydederek, drone’nuz uzaktayken bile videolarınızı hayata geçirmenize veya daha iyi düzenleme için görüntü alırken ses
kaydetmenize olanak tanır.

SuperDownload

Şimdiye kadarki en güçlü görüntü aktarım sistemimiz olan Autel Skylink İle canlı ve net
görselleri korurken daha uzağa uçun. Çekim bitti mi? Autel Sky uygulamasını kullanarak
160 Mbps gibi hızlı bir hızda fotoğraf ve video aktarımı için akıllı telefonunuzu Lite’ın
yakınına yerleştirin.

MovieMaster: Kolay Edit ve Kolay Paylaşım

Autel Sky uygulaması size bir video paketi sunar. Hızlı ve kolay film yapımı için şablonlar, yarattıklarınızı anında paylaşabilmeniz için sıkıcı düzenleme sürecini büyük ölçüde azaltırsınız.

Tek Tıkla Sinematik Çekimler

Dört otomatik çekim moduyla tek bir düğmeye dokunarak profesyonel düzeyde çekimler yapın. Autel Sky uygulaması ile videonuzu daha destansı hale getirmek için bir film müziği veya filtre ekleyerek, deneyimli bir pilot veya yeni olsanız da unutulmaz sonuçlar üretmenize olanak tanır.