Autel Robotics Live Deck

Trio Zırai ve Motorlu Araçlar Tic. A.Ş. güvencesiyle 2 yıl garantilidir.

Açıklama

Autel Robotics Live Deck

Autel Live Deck - Drone görüntünüzü istediğiniz kaynağa aktarın

EVO Dronunuzun görüntüsünü doğrudan HDMI’a ethernete yada USB’ye aktarın. Üstelik kumandaya ihtiyaç duymadan.

Video iletmenin düşük kalitede olması gerekmez. Live Deck ile EVO’nun endüstri lideri 60 Saniyede Kare hızında 1080p videoya kadar sorunsuz çıktı.

4 Saatlik Pil Ömrü

Bağlantıyı kesmek Canlı Güverte ile ilgilidir. Alıcıyı, güç için takmanız gereken yere değil iş akışınızı iyileştirecek bir yere yerleştirin. 4 saate kadar dahili pil ömrü ile yılın en büyük etkinliğini karşılamaya hazırsınız. 4 saat yeterli değilse, Live Deck’i bir duvardan veya taşınabilir pil bankasından çalıştırmak için mikro USB bağlantı noktasını kullanın.

Aynı Anda 3 Çıkış

Yayınınızı bir HD TV’de görüntülemek veya bir bulut yayın sunucusuna bağlanmak istediğiniz biliyoruz. Live Deck sizi bir HDMI, Ethernet ve USB bağlantı noktasıyla kaplar. Tümü 3 aynı anda bağlanabilir ve çıktılanabilir, böylece izleyiciye tam uygulama kontrolü ve temiz bir besleme sağlanır.

Autel Robotics Live Deck, EVO ile kullanım için bir video çıkış aksesuarıdır. HDMI, USB ve Ethernet gibi birden fazla video çıkışına erişmek için mevcut EVO’ları tek bir düğmeyle hızla eşleştirin.

Live Deck, full HD videoyu 7 km’ye kadar 60 fps’de iletir. Stratejik izleme ve komut konumlarında canlı video akışı yapmanıza olanak tanır. Live Deck standart bir TV’ye, bilgisayarınıza (Windows veya Mac OS) veya uyumlu bir iOS ve Android cihaza bağlanır.

Sahada kullanım için tasarlanan Live Deck ayrıca düşmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Live Deck, şantiyede, kurtarma operasyonunda veya ticari çekimde daha iyi durumsal farkındalık isteyen herkes için kompakt ve taşınabilir bir çözüm sunar.